avicenna

Company,
spol. s r.o.

herbální přípravky

e-mail: @

Osudná lahvinka - další článek o přípravku Anti Ethanol AE - O7

Každý měsíc je jiný. Každý den je jiný. Ba co víc, žádná hodina ani chvilka se už nikdy nebude opakovat. Nic moudrého jsem vám určitě neřekl, kdyby popsané jednotky času nebyly dobrým důvodem k oslavě. Přidejme k tomu různé svátky, narozeniny, výročí, firemní významnosti a máme kalendář pěkně popsaný termíny setkání, na které bychom neměli přijít s prázdnýma rukama, ale jak se u nás říká, pěkně klepat čelem.

Zde si STÁHNĚTE brouky v lepší kvalitě (formát Microsoft PowerPoint - PPS, velikost 205 KB). Pokud se nic nezobrazí, klikněte pravým tlačítkem na odkaz, zobrazí se roleta kde pak dáte "uložit cíl jako...".

Čelem proto, že nám v tom slušném klepání zahnutým ukazovákem brání v dlaních držené lahve nějakého, nejlépe alkoholového, moku. A pak nemáme držet neslavný světový primát, na který jsou hrdí pubertální výrostci, výrobci i pravidelní konzumenti a možná i státní rozpočet s obrovskými příjmy ze spotřební daně s DPH.

O tom, že ve velkém množství alkohol škodí, jistě není pochyb. A nemusí jít zrovna o pravidelnou pravidelnost znalců a štamgastů. Za pravdu mi možná dají zejména ti, kteří s pohledem na dno dopité lahve cítí štěstí, veselí, bezstarostnost a kamarádství. A protože se určitě všichni snažíme, aby to dobré neskončilo tak brzo, přidáme ještě lahvinku. A ta může být osudová. Ranní výčitky pak nemají daleko do scén levných televizních novel. Ty naše jsou o to naléhavější, že jsou opravdové a cítíme je na sobě. Bolest hlavy popisovaná každým zoufalcem téměř stejně, cudné odvracení pohledů od čehokoliv, co připomíná včerejší veselí, a zrychlený krok směrem k toaletě vyvinutý jinak zcela nemohoucí, shrbenou a mátožnou osobou. Napoprvé se možná můžeme vymluvit na bolesti krční páteře a z ní plynoucí migrénu se všemi důsledky. Znalcům světských radovánek je však všechno jasné. Nemoc, která není nemocí, se jmenuje KOCOVINA. Udeří do nás moc zákeřně. Zpravidla ve spánku, bez předchozího varování a vždy plnou silou. Nedokážeme pochopit, proč to včerejší, co nás tak vzpružovalo a dávalo nám křídla, nás dnes ohýbá, láme, motá, tluče nám v hlavě, vibruje v žaludku a podráží nohy. Až bychom snad byli schopni podlézt pověstnou čáru namalovanou na zemi. Možná cítíme i smutek a zklamání, že to už nefunguje, že jsme vlastně zrazeni a podvedeni. Vůbec nechápeme, jak nás mohl opustit rozum. Náš rozum, který ví, jak nám bude... Výčitky a jen samé výčitky.

hospoda

Asi bychom snad opravdu přestali pít, když je to tak hrozné, jak je popsáno. Jenže. To by nebyl český člověk! Těch rad co má, jak zatočit s kocovinou, by stačilo na knižní vydání a trošku se divím, že se toho nějaká značka či morálně, tak nás nešťastníky nechávají na holičkách napospas „zaručeným" metodám. Rady našich babiček však mají háček. Ono doporučovat různé všechuťové, až plazmatické koktejly, ranního vyprošťováka, či medikamenty snižující bolesti či teploty, nejsou při lékařském pohledu na věc tak zcela doporučitelné a bezpečné. Může se totiž stát, že snaha zbavit se té příšernosti, která se v nás zrodila, jak vetřelec ve známých dobrodružných cestopisech, nám způsobí opravdové a nebezpečné zdravotní komplikace. Náš žaludek je totiž příslovečný den poté velmi podrážděný. Pracuje na plné obrátky a k tomu je silně překrven. A teď si představme, že mu tam přidáme další dráždidlo, další dávku alkoholu nebo léky snižující srážlivost krve. To, co nastane, je výbuch. Zejména při požití léků může způsobit i vnitřní krvácení. A to už není kocovina, to je ohrožení života. Zajímavé je, že takové důsledky může mít nejen mnohdy doporučovaný acylpyrin, ale i jeden z oficiálně uznávaných léků proti kocovině, založený na stejné bázi. Nebudeme se ale strašit. Máme před sebou přece takové libůstky, co zima, roční období, přináší! Vítězný finiš i start je každý rok stejný. Přichází očekáván, a tudíž jsme na něho dobře připraveni. Jmenuje se Silvestr. Tady bych mohl skončit, ale sliboval jsem vám českého člověka. Už víme, že pivo vaří skvělé, ve vínu mu chybí jen důvěra spotřebitelů a pro destiláty má až nacionální názvy trhající srdce. Co však s těmi kocovinovými následky? Nebudu vás napínat. Už si ví rady i s tím a má to vědecky potvrzené! Když mi slíbíte, že to alespoň jednou zkusíte, prozradím vám, v čem jsme opět v myšlení na sebe předstihli svět.

U zrodu preparátu, jenž je výrobcem a odborným týmem doporučen k ochraně proti vedlejším účinkům alkoholu, stáli vědci katedry farmaceutické botaniky a ekologie, Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, pod vedením prof. RNDr. Luďka Jahodáře, CSc., vedoucího katedry. V rámci vedlejší hospodářské činnosti vypracovali návrh složení herbálního přípravku, který pomáhá člověku zvládat negativní účinky spojené s konzumací alkoholu. Výrobek nese název Anti Ethanol 07 a zájemci jej mohou již nyní koupit v lékárnách a na čerpacích stanicích. Tento přírodní produkt je klinicky testován a jeho podávání je schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR. Na trh byl uveden letos v květnu a za krátkou dobu si získal mnoho příznivců, zejména mezi umělci a manažery, na něž směřovalo reklamní úsilí.

AE 07 obsahuje pouze přírodní látky [Vitis vinifera (réva vinná), Phyllanthus amarus (smuteň hořká), Emblica officinalis, Phoenix dactylifera (datlovník obecný), Andrographis paniculata a Cichorium intybus (čekanka obecná)], jejichž výjimečným spojením bylo získáno pozitivního účinku v předcházeni obtížím spojeným s konzumací alkoholických nápojů. Preparát zmírňuje již popsané příznaky kocoviny a urychluje eliminaci toxického metabolitu alkoholu, tzv. acetaldehydu a navozuje zvýšenou aktivitu jaterních enzymů podílejících se na odbourávání alkoholu. Rychlým vylučováním acetaldehydu přispívá také k ochraně jater před negativními účinky alkoholu a podporuje proces jeho zvýšeného odbourávání v játrech. Tolik i s vědeckým zdůvodněním. Anti Ethanol 07 není lékem pro odvykání závislosti, ale umožňuje příležitostným pijákům chránit své zdraví při zachování produktivity práce, zejména následující ráno. A řekněte, nejme schopni dát něco přes stovku za to, že z nás budou lidi i ráno po alkoholové vánici? A to za tu částku budeme mít my, muži nad osmdesát - myslím v kilech - pět dávek!

AE 07 je naše doporučení pro ráno s čistou hlavou. A když po vašem smrtícím koktejlu včerejšího večera zůstane přeci jen malá stopička, můžete si být jisti, že jste pro sebe udělali to nejlepší, co jste měli na výběr. Když už jste museli pít...

Zdroj: Top Magazín

Další článek o AE-07 - "Český objev na kocovinu"

avicenna-avicena-avicennum-avicenum
AVICENNUM®
avicenna avicena avicennum avicenum

08.12.04 - 21333x

Hodnocení

Líbí se Vám tento článek? [ANO/NE]

Tisk, email

Formát pro [tisk], pro [email].

Hledání

AVICENNA Revue

Kategorie

Poslední diskuse

 1. Hladina cukru v krvi 12.02.07 21:10
 2. HEMEROIDY jsou "starou nemocí" 04.07.06 01:45
 3. Osudná lahvinka - další článek o přípravku Anti Ethanol AE - O7 03.07.06 08:34
 4. Wolfgang Amadeus Mozart - (1756-1791) 29.06.06 15:36
 5. Ing. Josef Kulovaný - Je to ve hvězdách 19.06.06 09:43

Poslední komentáře

 • Kolářová: Dobrý den, váš článek o cukru se mi moc líbil, jakož i většina článků na vašich stránkách. Měla bych na...
 • Z. Machková: Dobrý den, zajímal by mě váš názor na spojitost hemeroidy a dlouhodobé kouření? Děkuji za vaše reakce....
 • Míla: [1] Souhlasím,mám vyzkoušeno....
 • Lucka: je mi 23let, zena, dneska na zachode kdyz jeme se chtela utrit jsem zjistlila, ze je zachod i voda cely...
 • KAtka: [111]tím bych si nebyla tak jistá ta viděla jenom peníze...

Poslední články

 1. Mobil má na sobě více bakterií než průměrné záchodové prkénko
 2. Odvykání kouření pomáhá i cvičení
 3. Funkční změny zdravotního stavu
 4. Hubnutí přirozenou cestou
 5. Naše nová technologie v řízení provozu 2

Nejlépe hodnocené

 1. HEMEROIDY jsou "starou nemocí" [1003]
 2. Wolfgang Amadeus Mozart - (1756-1791) [441]
 3. Snížená funkce štítné žlázy [236]
 4. Ignác Filip Semmelweis (1818 -1865) - Smrtící nákaza [183]
 5. Jiří Wolker [158]

Nejčtenější

 1. HEMEROIDY jsou "starou nemocí" [121970x]
 2. Snížená funkce štítné žlázy [66561x]
 3. Naše nová technologie v řízení provozu 2 [45084x]
 4. Hubnutí přirozenou cestou [44321x]
 5. Potraviny podporující střevní peristaltiku [43841x]

Příbuzné články

Hledám: Osudná lahvinka další článek o přípravku Anti Ethanol AE O7

Žádné příbuzné články.

Avicenna - Avicena

TOPlist -

TOPlist