avicenna

Company,
spol. s r.o.

herbální přípravky

e-mail: @

Děti zrozené lunou

Nechejte si vypočítat vhodný termín početí - Ing. Kulovaný - +420 604 875 002

Dítě luny

16.1.2006 - Ráda bych Vám moc poděkovala za výpočet plodných dnů. Je to právě rok, co jsem byla u Vás. Vyšlo to na první termín a teď se radujeme z tří měsíčního Ondřeje. Ještě jednou moc děkujeme Labašovi.
L. Labašová, Krnsko

Díky metodě regulovaného početí pražského astrologa ing. Josefa Kulovaného se i letos dočkaly svých potomků páry, které oficiální medicína považovala za neplodné.

Jsem vlastně takový kosmický táta několika tisícovek dětí, usmívá se Josef Kulovaný. Ačkoli mluví jakoby s nadsázkou, rozhodně nepřehání. Jeho slova potvrzuje a za pravdu mu dává skutečný život. Vždyť za pouhých sedm let, kdy v našem Týdeníku Květy pravidelně informujeme o maličkých človíčcích, kteří na svět přicházejí díky jeho astrologickým výpočtům, máme zprávy o téměř 2 000 narozených miminek. A to přitom počítáme jen ty, o nichž nám do redakce nebo přímo Josefu Kulovanému napíšou či zatelefonují novopečení rodiče.

"Ne, nevedu si žádnou kartotéku klientek, které za mnou do poradny přicházejí. Ročně jich bývá zhruba půldruhé tisícovky. Jen když se loučíme, prosím je, aby mi daly vědět, až se dočkají svého vytouženého děťátka. A že některé zapomenou? Nedivím se. Vždyť kolem miminek bývá tolik práce," svěřuje se astrolog a k dobru dává pár příhod, které se v mnohém podobají.

Úspěchy i při umělém oplodnění

Výpočet

"Je to pokaždé jako podle stejného vzorce," shrnuje. "Na ulici vidím rodinu s pěkným, třeba čtyř- nebo pětiletým capartem. Najednou se ke mně vrhne žena a začne mi děkovat tu za synka, tu za dcerku. Lidé kolem, a někdy i manžel, jen nevěřícně hledí, co to provádí. Žádná manželská krize z toho ale nebývá. Paní shodně a včas vše uvedou na pravou míru, když začnou vzpomínat, jak nemohly otěhotnět a jak se jim po mých výpočtech data vhodného pro početí zadařilo. Pak se vesměs omluví, že mi nestihly poslat zprávu o svém životním štěstí. A když se loučíme, usmívá se na mě i pan manžel."

Zvýšení plodnosti podmínkou

Do poradny astrologa Josefa Kulováného, míří ženy, které marně touží po potomkovi. Právě tady hledají poslední naději poté, co je oficiální medicína prohlásí za neplodné. „Nemůžu pomoci každé z nich. Některá gynekologická onemocnění nebo vrozené vady jsou natolik závažné, že otěhotnění podle lunární metody při nejlepší vůli neumožní," přiznává astrolog. Přesto ve většině případů slaví úspěch.

Podstata metody se odvíjí od zákonitostí Vesmíru. Spočívá ve zjištění, že žena je plodná v čase určité měsíční fáze, která se shoduje s postavením Luny v okamžiku jejího zrození. „Plodné dny proto můžou vycházet i do období menstruace," upřesňuje astrolog, a dodává, že mnohdy samo stanovení přesného data početí nestačí. „Klientky je třeba vyladit na duši i na těle. Mnohé jsou dlouhodobým marným snažením o zplození potomka stresované, jiné mají oslabený organismus. Leckdy je nutné podpořit také vitalitu muže."

I na tyto situace jsou v poradně připraveni. „Párům doporučíme nejvhodnější přírodní vitaminově a posilující prostředky, které během neuvěřitelně kratičkého období zvyšují plodnost ženy i muže," prozrazuje.

Holčičku, nebo chlapečka?

Astrolog dokáže ještě spoustu jiných, doslova neuvěřitelných zázraků. Vypočítává termíny vhodné pro početí naprosto zdravých dětí i těm párům, u nichž podle oficiální medicíny hrozí narození potomka postiženého Downovym syndromem, spolupracuje s lekáři, kteří se nebojí své zákroky konzultovat s Lunou. „Jsou tací, jejich hodně, ale chtějí zůstat v anonymitě," přiznává astrolog, jenž v tomto roce stanovil několik vhodných termínů pro umělá oplodnění. „Za největší úspěch považuju případ paní, u níž byl předtím tento zákrok šestkrát neúspěšný. Posedmé, na astrologicky stanovené datum, konečně otěhotněla."

Vykopalovi

Chcete holčičku, nebo chlapečka? Rodičům, kteří dlouho touží po potomkovi, je to zřejmě jedno. Hlavně aby se vůbec svého štěstíčka dočkali a aby bylo zdravé... Ovšem jsou i tací, kteří si díky Luně už můžou vybírat. Loni jsme psali o manželích Ivetě a Václavu Vykopalových z Kladna a jejich „měsíčňánkovi" Venouškovi. Když jsme se s nimi při naší návštěvě u nich doma loučili, stačili nám prozradit, že týž večer, právě na Mikuláše, se budou pokoušet o další dětátko. Moc si přáli holčičku, ale téměř všechny termíny Josefa Kulovaného dávaly šanci chlapečkům. Jen ten prosincový v sobě nesl příslib děvčátka. A jak to dopadlo? Ellenka se narodila 3. září 2004, je zdravá, krásná, a ač zrozená Lunou, táta s mámou jí říkají naše sluníčko.

Zdroj: Týdeník Květy (Tamara Dobrovolná),
Snímky Tomáš Kubeš a archiv J. Kulovaného

Z dopisů rodičů

Vašík

Jmenuju se Vašík, narodil jsem se letos v září a naši o mně říkají, že jsem jejich malý zázrak. Možná taky proto, že jsem vykoukl na svět přesně za devět měsíců po dni, který pan inženýr Kulovaný vypočítal mamce jako příznivý pro mou „výrobu". A aby toho nebylo málo, narodil jsem se ve stejný den a hodinu (!) jako můj pradědeček, který z toho byl řádně naměkko. Náhoda? Možná - a možná taky ne. Třeba mamka s taťkou právě proto na mě museli čekat dlouhé dva roky. Každopádně nebýt hvězdných výpočtů, třeba bych ještě běhal po houbách.

Váš Vašík z Prahy

Díky vašemu výpočtu se nám 30. 6. 2004 v 19.13 hodin narodila krásná zdravá holčička. Děkujeme vám a přejeme hodně úspěchů.

Manželé S., střední Čechy

dítě

Když jsem 16. ledna byla u vás na návštěvě v astroapatyce, netušila jsem, jak rychle se má touha po dítěti konečně naplní. Otěhotněla jsem již 25. ledna! Mluvili jsme spolu ještě jednou, když jsem byla ve 12. týdnu těhotenství. Vy jste tenkrát řekl, že to bude samozřejmě kluk. Měl jste pravdu! V říjnu se nám narodil!

Paní J., západní Čechy

Ráda bych vám moc poděkovala za vaši pomoc. Je to již víc než rok, co jste mi vypočítal kalendář a řekl mi, ať vám pošlu fotku s miminkem. Tenkrát mi to přišlo vzdálené, ale povzbudilo mě to. Dnes je to již téměř osm měsíců, co je náš vytoužený syn s námi. Narodil se na mé narozeniny.
Stále mám schovaný článek z časopisu Květy, kde jsem se o vás dozvěděla.

Čtenářka M., střední Čechy

dítě

Ve vánočním vydání Týdeníku Květy z prosince 2003 jsme si s radostí přečetli článek o vás a vaší poradně. Také my patříme k vašim šťastným klientům, kteří se nyní, po dvou a půl letech čekání, těší na svého prvního potomka. Podařilo se mi otěhotnět na první vámi určený termín.

Čtenářka O., jižní Čechy

Těší nás Váš velký zájem o pomoc od Ing. Kulovaného. Omlouváme se, ale pan Ing. Kulovaný je velmi pracovně vytížený. Zašlete nám e-mailem prosím telefonní kontakt na Vás a my zajistíme jeho předání. Děkujeme.

avicenna-avicena-avicennum-avicenum
AVICENNUM®
avicenna avicena avicennum avicenum

16.01.06 - 11630x

Hodnocení

Líbí se Vám tento článek? [ANO/NE]

Tisk, email

Formát pro [tisk], pro [email].

Hledání

AVICENNA Revue

Kategorie

Poslední diskuse

 1. Hladina cukru v krvi 12.02.07 21:10
 2. HEMEROIDY jsou "starou nemocí" 04.07.06 01:45
 3. Osudná lahvinka - další článek o přípravku Anti Ethanol AE - O7 03.07.06 08:34
 4. Wolfgang Amadeus Mozart - (1756-1791) 29.06.06 15:36
 5. Ing. Josef Kulovaný - Je to ve hvězdách 19.06.06 09:43

Poslední komentáře

 • Kolářová: Dobrý den, váš článek o cukru se mi moc líbil, jakož i většina článků na vašich stránkách. Měla bych na...
 • Z. Machková: Dobrý den, zajímal by mě váš názor na spojitost hemeroidy a dlouhodobé kouření? Děkuji za vaše reakce....
 • Míla: [1] Souhlasím,mám vyzkoušeno....
 • Lucka: je mi 23let, zena, dneska na zachode kdyz jeme se chtela utrit jsem zjistlila, ze je zachod i voda cely...
 • KAtka: [111]tím bych si nebyla tak jistá ta viděla jenom peníze...

Poslední články

 1. Mobil má na sobě více bakterií než průměrné záchodové prkénko
 2. Odvykání kouření pomáhá i cvičení
 3. Funkční změny zdravotního stavu
 4. Hubnutí přirozenou cestou
 5. Naše nová technologie v řízení provozu 2

Nejlépe hodnocené

 1. HEMEROIDY jsou "starou nemocí" [1002]
 2. Wolfgang Amadeus Mozart - (1756-1791) [445]
 3. Snížená funkce štítné žlázy [235]
 4. Ignác Filip Semmelweis (1818 -1865) - Smrtící nákaza [188]
 5. Jiří Wolker [162]

Nejčtenější

 1. HEMEROIDY jsou "starou nemocí" [121727x]
 2. Snížená funkce štítné žlázy [66399x]
 3. Naše nová technologie v řízení provozu 2 [44458x]
 4. Hubnutí přirozenou cestou [43712x]
 5. Potraviny podporující střevní peristaltiku [43240x]

Příbuzné články

Hledám: Děti zrozené lunou

Žádné příbuzné články.

Avicenna - Avicena

TOPlist -

TOPlist