avicenna

Company,
spol. s r.o.

herbální přípravky

e-mail: @

UriCare/Uri Care – Ledviny a močové cesty - optimální funkce

UriCare, jako doplněk stravy ve formě tablet, podporuje fyziologickou činnost ledvin a močových cest. Optimálním způsobem reguluje složení moči a příznivě působí na sliznice močových cest a močového měchýře. Účinné látky obsažené v jednotlivých ingrediencích tohoto přípravku snižují v krvi obsah látek, které se podílejí na tvorbě močových kamenů.

uri

Urolitiáza neboli tvorba močových kamenů je jedním z velmi rozšířených onemocnění, které postihuje až jedno procento naší populace. Závažnost urolitiázy spočívá v četných komplikacích, které vedou k destrukci parenchymu ledvin v různém rozsahu, u nejtěžších stavů může toto onemocnění vést až k selhání funkce ledvin. Jeho nejčastější příčinou je porucha metabolismu vápníku, oxalátů, méně často kyseliny močové a cystinu. UriCare již v tenkém střevě reguluje resorpci těchto látek a stabilizuje jejich krystalicko-koloidní rovnováhu v krevním řečišti. Zároveň vykazuje spasmolytické účinky a působí jako účinný prostředek v prevenci často se vyskytujících nespecifických infekcí močových cest.

UriCare obsahuje speciálně vybranou kombinaci bylin, které se již po celá staletí využívají v rámci tradiční indické medicíny. Rostliny Didymocarpus pedicellata a Saxifraga ligulata (Lomikámen páskatý) příznivě ovlivňují funkci ledvin a celkový proces tvorby moči. Cyperus scariosus (Šáchor chrastivý) a Achyranthes aspera vykazují antimikrobiální a protizánětlivé účinky na sliznice močových cest.

UriCare je vhodný zejména pro osoby s často se opakujícími nespecifickými infekcemi močových cest a močového měchýře. Tyto stavy jsou často provázeny nepříjemnými a bolestivými pocity při močení, jako je pálení a časté nutkání na močení. UriCare je zároveň vhodný, jako preventivní prostředek, pro osoby se zvýšeným rizikem vzniku urolitiázy.

avicenna-avicena-avicennum-avicenum
AVICENNUM®
avicenna avicena avicennum avicenum

18.10.04

Tisk, email

Formát pro [tisk], pro [email].

Hledání

Aktuality

TOPlist -

TOPlist

Avicenna - Avicena