ANTI ETHANOL 07 na bobové dráze

AE-07

Tabletka proti kocovině dělá zázraky. O tom se přesvědčili účastníci již čtvrté Anti Ethanolové party. Na bobové dráze na Máchalce si zařádili herci, tanečníci a zpěváci. Kromě toho, že bez následků požívali alkohol, uvítali také Anife Vyskočilovou zpět do života.

Prosek - Anti Ethanol tým v čele se svým prezidentem Vlastimilem Harapesem uspořádal čtvrtou velkolepou party ve své historii. Tablety proti kocovině, které jsou odvěkým snem všech flamendrů, vyvinul tým českých vědců. Jejich objev slaví na trhu nebývalý úspěch.

Antikocovinová tableta je na trhu pouhý rok a už v prosinci se prodalo milionté balení. Každá party se koná pod heslem „konec kocoviny v Čechách" a tentokrát bylo jejím ústředním mottem vítání Anife Vyskočilové zpátky do života. Před několika dny byla tato břišní tanečnice a manželka herce Ivana Vyskočila propuštěna z Nemocnice Na Homolce, kde se podrobila úspěšné operaci páteře. Zatímco ještě před několika týdny jí hrozilo ochrnutí, na party se už zase svíjela doslova jako za mlada.

Kubelková

Adrenalinovou jízdu na bobové dráze na Máchalce na Proseku, v jejímž areálu se mejdan konal, si vyzkoušela šedesátka VIP hostů. Mezi nimi také kromě prezidenta Harapese moderátorka Šárka Kubelková s přítelem, zpěvák Stanislav Hložek, Gábina Partyšová s přítelem Josefem Koktou (pod ním málem prasknul bob), muzikálový zpěvák Roman Vojtek a mnozí další.

„Abych na bobovou dráhu vlezl, musel jsem se posilnit polosladkou Bohemkou," svěřil se VP Vlastimil Harapes. „Ale před tím jsem si vzal Anti Ethanol, protože mě zítra čeká spousta práce a chci mít čistou hlavu," dodal Harapes.

Zdroj: Večerník Praha