Reklama na AE-07 za 3,5 milónu

anife

Anife utekla z nemocnice natáčet reklamu! Za milión!

Neuvěřitelné! Exotická manželka herce Ivana Vyskočila (58) Anife (30) leží v motolské nemocnici, kde čeká na operaci páteře a přesto si na revers "odskočila" natočit televizní reklamu!

Spolu s dalšími umělci propaguje přípravek proti kocovině. "Za hodinku jsem to měla natočené a teď můžu až do Vánoc ležet a nemusím nic dělat," chválí si Anife astronomický honorář, který za natáčení dostala.

anife

"Ta částka se blíží miliónu, ale víc vám neřeknu, protože by mi to kolegové záviděli. Původně to měl točit někdo jiný, ale nakonec si vybrali mne s manželem, Vlastíka Harapese, Standu Hložka a Romana Skamene. K honoráři jsem dostala i fotoaparát a další věci jako pozornost," chválí se Anife, která bude mít od září vlastní rubriku Anife má trafiku v pořadu Prásk! televize Nova.

"To natáčení naštěstí netrvalo dlouho, takže jsem se ani příliš neunavila," pochvaluje si Anife. Celkově měli dostat všichni účinkující za reklamu málem tři a půl miliónu korun!

anife

Nyní ovšem Anife Vyskočilová už pár týdnů bojuje v motolské nemocnici s neposlušnou ploténkou, která jí prý tlačí na míchu a má výrůstky.

"Doktor nevěřil, že ještě chodím, a řekl mi, že bych měla být na invalidním vozíku. Asi koncem příštího týdne mne čeká operace," přiznává Anife s tím, že na natáčení reklamy odešla z nemocnice na své riziko.

Zdroj: Miroslav Graclík (4. 5. 2005) - www.blesk.cz

Další podobné články

Blesk - Vyskočilová bude zase vyskakovat!