Ing. Josef Kulovaný - Je to ve hvězdách

Nechejte si vypočítat vhodný termín početí - Ing. Kulovaný - +420 604 875 002

Hvězdy

Astrolog ing. Josef Kulovaný ví o hvězdách své. Věnuje se jim totiž už 37 let. Nejdřív byly jen jeho koníčkem, horoskopy si u něj nechávali dělat přátelé a známí... Dnes by potřeboval, aby den měl o pár hodin víc, protože zájemců stále přibývá. V astrologické lékárně, kde pracuje, voní spousta bylinek. Dají se tu koupit i nejrůznější masti, oleje, přípravky z bylin, propolisu, ženšenu...

Lidé si sem chodí hlavně pro zdravotní horoskopy a na astrologické porady, které tu dělají zdarma! Díky svým vědomostem a velikému zájmu o horoskopy by Josef Kulovaný mohl rychle zbohatnout. Nic takového ale nechystá. S úsměvem mi řekl, že důležitější než peníze je práce, která ho těší. „Pacienti u nás platí pouze za odebraná léčiva. Nejsme léčitelé, ale astrologové, stanovujeme astrologickou diagnózu, hledáme příčiny nemoci, neléčíme jen její důsledky." Astrologické charakteristiky mají i rostliny, proto v lékárně určují, jestli se k pacientovi hodí. Teprve podle toho vám namíchají čaj. Veliké úspěchy má astrologická medicína v léčení ženské neplodnosti. „Už ve starověku astrologové věděli, že luna ovlivňuje ženský cyklus. Není náhodou, že ve všech civilizacích a kulturách symbolizuje plodnost.

Ing. Kulovaný

V šestapadesátém roce slovenský lékař Evžen Jonáš zjistil, že žena je plodná v té fázi měsíce, ve které se narodila. Máme stovky případů, kdy se žena léčila na neplodnost. Po správném výpočtu plodných dní bez problémů počala. Dnes dokonce umíme se značnou pravděpodobností určit i pohlaví děťátka, které se má narodit..." Josef Kulovaný mluví o astrologii jako o jistém druhu umění. Říká, že pro ni musí mít člověk nadání a má povinnost svůj talent rozvíjet. Vždyť astrologie je stará nejméně šest tisíc let! „Pomáhá nám pochopit naše vlastní bytí, možnosti i omezení, vede nás k poznání minulosti. Díky ní dokonce můžeme ovlivnit i budoucnost. Nebeská tělesa mají vliv na Zemi i na člověka. Nejsme tak výluční, aby se na nás nevztahovaly zákonitosti kosmu. Z postavení hvězdných těles lze velmi přesně vyčíst podstatné události našeho života, osudy lidí i národů. Obecně lze říci, že čím osudovější je událost pro náš další vývoj, tím zřetelněji ji planety svým postavením dopředu ukáží. Běžné situace zobrazovány nejsou, pouze se projevují určité tendence - například cesta. Samozřejmě že se z hvězd nedozvíme, zda to bude cesta na Moravu nebo na druhý konec světa."