Neplodnost a pomoc při početí !

Nechejte si vypočítat vhodný termín početí - Ing. Kulovaný - +420 604 875 002

Astrolog a léčitel Ing. Josef Kulovaný - Vítejte na Zemi, děti luny

„Svého času jsem četl článek o vás a o vašich astrologických dětech. Nechci vás zbytečné dlouho připravovat o drahocenný čas, protože podobných prosebných dopisů jistě dostáváte mnoho. Proto vám jen ve stručnosti vylíčím náš pohnutý příběh o marné touze po zdravé holčičce. (...) Kdo si nesáhl až na dno lidských útrap, neví, o čem je řeč."

Z dopisu pana P. ze severních Čech
ing. Kulovany

Na počátku každého případu, kterým se astrolog inženýr Josef Kulovaný zabývá ve svém hlavním oboru, zaznívají podobná zoufalá a zároveň prosebná slova lidí, jimž osud dlouhou dobu odpírá splnění nejvroucnějšího přání: mít zdravé vlastní miminko.

Souvislost s Měsícem

Josef Kulovaný je jedním z našich nejlepších soudobých astrologů, přední odborník v oboru astrologie početí; zabývá se jím více než čtyřicet let. Díky jeho výpočtům dnů vhodných k početí zdravého potomka, jež určuje mimo jiné podle postavení Měsíce v souvislosti s datem, hodinou a místem narození ženy, se ze svých dětí těší více než tisícovka rodičů. „Většinou jde o páry, kterým lékaři už nedávali žádnou naději na vlastní rodinu, nebo je varovali, že by případné těhotenství skončilo narozením mongoloidního jedince. Setkávám se i s případy, kdy ženy bez úspěchu prodělaly více umělých oplodnění," představuje svou klientelu Josef Kulovaný.

dite 2

Po počáteční nedůvěře lékařů se mu podařilo téměř nemožné. „Několik z nich mě dokonce svým beznadějným pacientkám doporučuje. Tyto ženy se do jejich ordinací po několika měsících vracejí, ovšem už jako nastávající maminky. U složitějších záležitostí, kdy je umělé oplodnění nezbytné, lékaři respektují mnou určené termíny zákroků."

Tisíc miminek Josefa Kulovaného

Díky za štěstí

Nekonečné štěstí, vroucí díky za splnění letité touhy a fotografie malých, spokojených, usměvavých, zdravých človíčků. Takovou podobu má druhá část korespondence, kterou Josef Kulovaný pečlivě archivuje. Poštovní razítka na obálkách mapují snad všechny kouty naší republiky.

dite 1

Astrologovu pomoc ale hranice neomezují. K Ing. Josefu Kulovanému docházejí poděkování šťastných rodičů z Francie, Belgie, Německa, Velké Británie, Itálie, Rakouska, Malty, Makedonie, ale i z Kanady. "Převážnou část těchto klientek tvoří Češky provdané do zahraničí. O metodě se dozvídají od svých maminek, které jsou čtenářkami Týdeníku Květy a články o 'dětech Luny' si vystřihují," tvrdí.

I beznadějné mají naději

S důvěrou ve výsledek

"Před radami 'na dálku' dávám přednost osobní návštěvě ženy. Mnohdy je třeba odstranit její zakořeněný stres a bloky v psychice, naladit vnitřní klid, uvolnění, motivovat ji k důvěře v pozitivní výsledek. Navíc je ověřeno, že tuto prastarou astrologickou metodu, kterou využívám, je vhodné spojit s užíváním přírodních prostředků zvyšujících plodnost ženy i muže."

Příslib Vánoc

O Vánocích se mají plnit přání. Pan P., který se v dopise Josefu Kulovanému vyznal ze své a manželčiny dosud nenaplněné touhy po zdravé holčičce, se možná dočká 26. prosince. Na tento den stanovil astrolog první termín vhodný k úspěšnému početí. Těšíme se na tebe, budoucí človíčku!

Archív Josefa Kulovaného
(týdeník Květy)

Těší nás Váš velký zájem o pomoc od Ing. Kulovaného. Omlouváme se, ale pan Ing. Kulovaný je velmi pracovně vytížený. Zašlete nám e-mailem prosím telefonní kontakt na Vás a my zajistíme jeho předání. Děkujeme.