Žena ve Lvu a muži

Když se v zorném poli objeví žena narozená ve Lvu, přichází opravdu NĚKDO. Má bezvadný make-up, účes perfektně upravený (ani ten nejrenomovanější místní kadeřník by jej neudělal líp), její šaty jsou drahý model, který by na každé jiné vypadal nemožně, jí však padne jako ulitý. Je to hvězda představení, což ona ví, a tento pocit vychutnává, neboť činí-li ji něco šťastnou, pak je to právě toto: být středem pozornosti, obklopená obdivovateli. Je však třeba uznat, že je to skutečně nejzářivější ženská bytost. Každou společnost zdobí jako ornament.

Existuje však ještě jiný typ ženy ve Lvu, který s prvním kontrastuje jako den s nocí, měsíc se sluncem. Tato Lvice je opravdové dítě přírody. Divoká a nevázaná lví hříva jí rámuje nenalíčený obličej, obléká se pohodlně a prakticky do přírodních materiálů, které hodně vydrží. Na večírek se nejspíš ani nepřevlékne, a tak má leckdo dojem, že se vystrojila na horskou túru.

Lev2
To ji však vůbec neuvádí do rozpaků, žena ve Lvu se totiž chová naprosto přirozeně, je si ostatně vědoma svých předností. Většinou je štíhlá, má sportovní postavu, chůzi hrdou, vzpřímenou - prostě královskou. Pohybuje se stejně půvabně jako její protějšek v africké džungli. O volných víkendech se raději zdržuje v přírodě, místo aby proflámovala noc a příští den strávila s kocovinou v posteli. Mnohem raději jde na túru nebo se psem na procházku, hraje odbíjenou, zajde do fitness centra nebo tráví příjemné večery s přáteli. Má stále chuť žertovat, na přátele a známé působí nekomplikovaně a kamarádsky. Má smysl pro humor, dokáže se náhle hlasitě rozesmát, její pointy jsou nepřekonatelné. V tomto ohledu se od své rozdílné lví sestry nijak neodlišuje. Žena ve Lvu se projevuje ze své dobromyslné stránky, a tak se její bližní domnívají, že je pro všechny milé sluníčko na obloze. V pozadí však číhá nebezpečí, jež by se nemělo podceňovat.

Nejschopnější lovkyně

Lvice je protikladné stvoření, nespoutané a křehké, svůdné i nevypočitatelné. Hledá-li muže, rychle si vymezí revír, do něhož se vydá za kořistí. V té chvíli mají její ženské konkurentky jen malou šanci, neboť Lvice jsou nejschopnější lovkyně. Žena ve Lvu je nápadná a nejlíp ví, jak muže nalákat. Aby vyhověla své nenasytné potřebě být obdivována, bez zábran flirtuje s každým mužem, který je nablízku. Svůdně se na něj usmívá, jenže to může být ošidné, neboť to nutně neznamená, že na ni udělal dojem. Klidně muže svádí, třebaže její city k němu jsou povrchní a jen málokdy jdou do hloubky. Hraje si s ním jako kočka s myší. Dokáže ho dočista vyřídit. Když je pak na konci svých sil, spolkne ho - nebo ho nechá jít, ostatně ji už obdařil dostatkem obdivu. Na tom jí především záleží. Lvice chce být uctívaná a žádoucí. V jistém smyslu poskytuje sex na prodej, odměnou jí je uspokojení - aby věděla, jak vysoko je v kurzu.

Jakkoli je citový svět ženy ve Lvu občas povrchní, přece jen tu stále hrají roli i opravdové city. Do člověka, kterého má ráda, velice mnoho investuje, na druhé straně však také mnoho očekává. Jestliže partner neodpovídá jejímu očekávání, nehledá vinu u sebe. Psychicky ji to opravdu zasáhne, tak jí to aspoň připadá, a má špatnou náladu. Vlastně ani sama přesně neví, zda je to skutečně tak zlé. Ráda dramatizuje situace, třebaže jsou v podstatě zcela neškodné. Neustále zapomíná na to, že většinu tzv. tragédií, které se jí přihodí, si způsobuje sama. Je velice idealistická, hlavně pokud jde o lásku, a tím víc je pak zklamaná, když zjistí, že ve skutečnosti miluje „nepravého", zatímco toho „pravého" odradila nerozumným chováním. Hrdost jí však nedovolí, aby si přiznala chybu. Má obrovské nadání sama sebe činit nešťastnou, proto nepodniká nic, aby odstranila problémy, ale nechává věci běžet a jen si stěžuje.

Není nad luxus!

Lvice se ráda a cele oddává příjemným věcem života. K jejím oblíbeným činnostem například patří tu a tam krášlit nejbližší okolí, poznamenávat je luxusem, aby se v něm opět cítila lip. Aniž pohne brvou, vydá spoustu peněz za luxusní šatstvo, kožichy, parfémy, šperky a vše, po čem touží, koupí bez velkého rozmýšlení. Ne že by si myslela, že to všechno nutně musí mít, neboť žena ve Lvu není rozená materialistka, spíš tyto věci vyžaduje její smyslová stránka.

Jinak je nápaditá a tvůrčí, nejen ve svém povolání, ale hlavně když je třeba něčím korunovat všední den. K ženě ve Lvu patří i drobná, dobře promyšlená pozornost či spontánní nápad, který uskuteční. Oslavě, která se u ní koná, předcházejí výstřední pozvání, jimž málokdo odolá, nehledě na to, že ona je oslavami proslulá. Lvice je velkorysá hostitelka a nešetří náklady ani námahou, aby své hosty pobavila. Nejraději ovšem všechno inscenuje podle vlastních představ a nemá ráda, když ji překvapí neohlášení hosté.

Pokud platí tvrzení, že muži jsou silní a odvážní, pak žena ve Lvu, pokud jde o její přístup k odvážným podnikům, se každému muži směle vyrovná. Nejenže má velice ráda dobrodružství, ale také jejímu často houževnatému a vytrvalému tělu vyhovují riskantní podniky. V okamžiku, kdy se rozhoduje, pracuje její rozum na plné obrátky. Ve svém povolání je žena ve Lvu aktivní a energická, ve volném čase však s oblibou lenoší. Ráda dlouho spí, snídani protahuje až do odpoledne a hýčká se. Nemá-li žádné povinnosti a má-li pro sebe dost času, ráda se oddává snění. Většinou sní o krásných místech. O bílé pláži, kterou předtím viděla v ilustrovaném časopise, reklamní plakát na dovolenou v ní probouzí touhu po dálkách. Dálka ji neustále láká, chce se vydávat na objevitelské cesty nebo se jen nechat unášet.

Milostná tajemství a fantazie

Od ženy ve Lvu nesmí muž hlavně očekávat, že mu vyjde na půl cesty vstříc. Měl by být vlastně šťasten, že ji může mít, i když třeba jen na jednu noc. Tváří se svůdně, ale pouhé kývnutí prstem musí stačit, aby se předmět její rozkoše vydal jejím směrem, vlastně to má chápat jako rozkaz.

Lev

Lvici vzrušuje mužný pach, ideálně by to měla být směs lehkého potu a vody po holení. Má velmi citlivý nos a člověk by si mohl vymyslet, že se při hledání partnera orientuje čichem. Kromě toho by jeho tělo mělo odpovídat jejímu estetickému vnímání. Vzrušuje ji svalnatá mužná postava (ale žádné bicepsy, prosím!), hladká vláčná pleť a především napjaté hýždě, aby pod svými dlaněmi cítila pevné formy. Jinak její partner nikdy přesně neví, na co právě myslí, je nevypočitatelná. Dovede být předoucí kočka i šelma. Obzvláště „nebezpečné" je zdržovat se vedle Lvice na parném slunci, na pláži nebo v lese. Příroda a slunce spolu s partnerovou vůní jsou pro ni výbušná směs. Vzruší ji natolik, že ho nemilosrdně přepadne a užívá si. Také procházka po hřbitově za soumraku ji za určitých okolností může vydráždit natolik, že partnera požádá, aby ji okamžitě a na místě svedl na tvrdé lavičce. Moment nebezpečí, představa, že by někdo mohl jít kolem, pocit její rozkoše jen zesiluje.

Žena ve Lvu se však nemiluje ráda jen v lůně přírody nebo na nějakém mimořádném místě. Když pro ni muž něco znamená, umí vytvořit působivou atmosféru i mezi vlastními čtyřmi stěnami. Zde předvede úplný ceremoniál svádění, od sexy prádla až po stříbrný svícen vedle pohovky a tanec bosky, to všechno patří k věci. Pomalu a s plným požitkem se svléká a přitom vychutnává partnerův němý obdiv. Když má dojem, že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože teď chce být hýčkána. Pro ženu ve Lvu je obzvláště důležitá dlouhá předehra. Zjihne, jestliže ji partner něžně olizuje tvář, uši nebo krk a když přitom dlaněmi putuje po vnitřních stranách jejích stehen. Lvice musí mít pocit, že celé její tělo je zahrnuto něhou. Kdo má dost empatie, může ji přivést k orgasmu už tím, že ji dlouho hladí po zádech nebo šíji. Žena ve Lvu lační po něze, mazlí se, jak je to jen možné.

Žena ve Lvu ostatně není jen mazlivá kočka. Má také ráda, když muž při milostném aktu projeví trochu tvrdosti a síly. Nechá se klidně milovat intenzivně zezadu, ale těžkopádnost a hrubost odmítá. Může se vzdát a odevzdat, neztrácí však přitom ze zřetele svůj cíl - dosáhnout orgasmu. Orgasmus je pro ni důležitý, proto také partnerovi naznačuje, jak by to chtěla. Aby svou rozkoš udržela ve správných kolejích, bývá ráda nahoře. Někdy sama určuje tempo, nejdůležitější však pro ni je harmonie s ním. Sedí na partnerovi, nechá ho vyšplhat na půl cesty po žebříku do nebes, pak mu vyjde vstříc a rytmicky se přizpůsobí jeho pohybům. Houpá se s ním, přičemž se ráda předklání, aby jí partner mohl jazykem laskat hroty ňader.

Žena ve Lvu nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu. Především chce být vzrušována něhou, do postele potřebuje citlivého a vnímavého partnera, který nešetří časem na průzkum jejích erogenních zón, partnera, jemuž může věřit, aby se mu mohla oddat. A muž, který ví, jak ji rozvášnit, bude odměněn zážitkem sdílet lože se zkrocenou Lvicí.

Zdroj týdeník ASTRO