Přípravek proti kocovině! Kocovina už není problém! - Je tu Anti Ethanol 07

AE-07 AE07 Anti Ethanol-07 AntiEthanol-07 AntiEthanol07

Unikátní přípravek pro odbourání alkoholu z těla vyráběný naší společností!

Českým vědcům se podařilo učinit převratný objev z řady očekávaných a pro lidské bytí potřebných. Vynalezli a pro výrobu a užívání připravili přípravek Anti Ethanol 07®, který pomáhá zvládat negativní účinky přicházející po konzumací alkoholu.

Anti Ethanol 07

V rámci vedlejší hospodářské činnosti byl pracovníky katedry farmaceutické botaniky a ekologie, Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, pod vedením prof. RNDr. Luďka Jahodáře, CSc., vypracován návrh složení přípravku. Anti Ethanol 07® obsahuje pouze extrakty z rostlin tradiční asijské medicíny, jejichž účinky jsou, kromě empirických zkušeností, prověřeny i metodami moderní farmakologie. Jejich výjimečným spojením bylo získáno pozitivního účinku v předcházení obtížím spojeným s konzumací alkoholických nápojů. Preparát zmírňuje příznaky kocoviny, jako je bolest hlavy, nevolnost, závratě, snížená schopnost koncentrace a únava. Přispívá také k ochraně jater před negativními účinky alkoholu a podporuje proces jeho zvýšeného odbourávání v játrech. Urychluje eliminaci toxického metabolitu alkoholu, tzv. acetaldehydu a navozuje zvýšenou aktivitu jaterních enzymů podílejících se na odbourávání alkoholu.

Anti Ethanol 07® není lékem pro odvykání závislosti, ale umožňuje příležitostným konzumentům alkoholu chránit své zdraví při zachování produktivity práce, zejména následující ráno.

Nejvýznamnější je u nového preparátu zejména ochrana zdraví. Škodlivé účinky alkoholu se projevují již při prvním pití. AE-07® pozitivně působí při ochraně jater, ledvin a zachovává dobrý stav organismu prevencí před vznikem kocoviny. Výrobek navíc blahodárně působí na hladinu cholesterolu a vykazuje antioxidační účinky. "Ujistil jsem se z vlastní zkušenosti, že tento přípravek funguje. Měl jsem možnost jej vyzkoušet s pozitivními výsledky, a to mě přesvědčilo, abych byl u jeho uvedení na trh", řekl prezident VIP týmu Anti Ethanol 07® pan Vlastimil Harapes.

"Očekáváme, že výrobek si najde své zákazníky zejména u lidí, v jejichž pracovní náplni jsou různá jednání a setkání, v nichž přípitek a případná konzumace alkoholu hrají významnou společenskou úlohu. Těmto konzumentům přinese výrobek pohodové ráno s čistou hlavou se zachováním příznaků zdravého a optimistického člověka", řekl Václav Pivný, zástupce společnosti PharmaTrade AG spol. s r.o., která Anti Ethanol 07® uvedla na trh.

Anti Ethanol 07® byl klinicky testován a je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je k dostání v lékárnách, čerpacích stanicích, supermarketech, atd.

Více informací na www.ae07.cz