Blesk - 1/1995

6. ledna 1995 - Bleskotevřít náhled

V časopisu Blesk vyšel 6. ledna 1995 článek s názvem "Erekce po celou noc", jeden z článků o produktech společnosti AVICENNA Company, spol. s r.o.

Erekce po celou noc

Jíž delší dobu mám potíže s erekcí. Jednak nebývá stoprocentní a jednak obvykle dlouho nevydrží. Prý existuje nějaká indická mast... Petr D., Praha

Pro obrovský zájem odpovídáme znovu na jeden z nejčastějších dotazů na „zázračný krém na erekci": jedná se o Himcolin, čistě přírodní krém z Himálaje, bez rizika vedlejších účinků. Na základě zvyšování tonusu erektivní tkáně a stimulace nervových zakončení pomůže mužům k dokonalé erekci, u žen i mužů navíc zvyšuje vzrušivost. Má příjemnou medovou barvu, vůni i chuť, neštípe ani nedráždí pokožku.

Tento velmi žádaný přípravek byl úspěšně testován v Sexuologickém ústavu 1. LF UK v Praze a lze jej zakoupit v prodejnách s poradnou Patron: Hradešínská 49, 101 00 Praha 10, tel. 02/748825 (zde diskrétně vyřizují i objednávky na dobírku, KosteČná 3, Praha 1 (kolmá z Pařížské) a v obchodním centru Růže v Praze 4 - Chodově (v přízemí proti parkovišti). Jedno balení s 10 g krému stojí 29 Kč, doporučená dávka 30 g se slevou jen 337 Kč. Jako vhodný doplněk vám zde za pouhých 69 Kč nabídnou i Špičkové lubrikační gely Extáze s erotickou vůní a Nonstop se znecitlivující látkou, zaručující kýžené prodloužení styku.