Komu [email]: Zpráva:
Váš email:
Komu [jméno]:
Vaše jméno:
  HTML email

Josef Kulovaný - Kosmický táta několika tisícovek dětí

Nechejte si vypočítat vhodný termín početí - Ing. Kulovaný - +420 604 875 002

Ing Kulovany

Zázvor je zejména v Asii vysoce hodnocen a to nejen pouze jako aromatické koření do pokrmů, ale také pro jeho zdra

Kritéria úspěšnosti jsou různá. Jak je to ve vašem případě?

Ke svým největším úspěchům řadím zejména ty případy, kdy lékaři nad možností početí již tzv, zlomili hůl, a přesto se manželé po mém zásahu potomka dočkali, a dále tam, kde varovali budoucí rodiče před početím s tím, že na základě odborných testů by se jednalo o geneticky poškozené jedince.

Astrologická metoda totiž i zde umožnila vyloučit nevhodné termíny a ponechat k početí pouze ty, které jsou vhodné pro narození zdravého dítěte. Neplodnost se dnes často léčí tzv. asistovanou reprodukcí (IVF - in vitro fetrilizace, tzv. dítě ze zkumavky). I v těchto situacích může významně pomoci výpočet plodných dnů podle kosmobiologické metody. Šťastné maminky po několika (i sedmi!) nezdařených pokusech pak ve správný termín snadno otěhotněly a donosily zdravé dítě. Převážně ke mně chodí ženy či manželské páry, které mají za sebou řadu let intenzivní, avšak neúspěšné léčby a neúspěšných pokusů metodou IVF, takže každý takový zdárně vyřešený případ je vlastně malým zázrakem a obrovským úspěchem. O některých zdařilých případech lékaři mluvili jako o otěhotnění v „nelogickém termínu", jiné se nerozpakovali označit dokonce za „zázrak".

Co je ve vaší práci nejdůležitější?

Jednoznačně to je zdravotní stránka problému. Astrologický výpočet je sice důležitý, ale sám o sobě vůbec nestačí. Zde se jedná o typický průsečík astrologie a medicíny a jejich nezbytnou součinnost. A ona zdravotní stránka se týká nejenom žen, ale v poslední době mnohem častěji i mužů, takže stále naléhavěji vystupuje do popředí medicínská a léčitelská péče o budoucí rodiče. V astromedicíně jde o správnou diagnózu, volbu a načasování velmi jemných, ale přitom nesmírně účinných přírodních prostředků k dosažení eventuálního zlepšení plodnosti obou partnerů. Ty nejúčinnější jsou z oboru ajurvédy a tradiční čínské medicíny. Lze je vhodně kombinovat a doplnit s dalšími vhodnými postupy, jakými jsou speciální cvičení, fyzioterapie, homeopatie apod.
Mám četné doložené případy, kdy po mnoha opakovaných neúspěšných pokusech o umělé oplodnění (IVF) po mojí přírodní léčbě a stanovení nejvhodnějšího termínu k početí ženy rychle a bez problémů otěhotněly, často i spontánně, bez nutnosti aplikace IVF, nebo ihned na další pokus o umělé oplodnění. Zde se pak úspěšně snoubí pokrok moderní lékařské vědy s přírodními léčebnými postupy (propracovaná technika IVF) a určením nejplodnějšího období ženy podle lunární fáze, samozřejmě k nesmírné radosti a prospěchu manželských dvojic, které předtím absolvovaly martyrium složitých procedur, nadějí, očekávání a řady zklamání.
Samozřejmě zajímavé jsou případy, kdy rodiče měli kupříkladu čtyři a pět kluků a přáli si holčičku. Není to tak zcela jednoduchá věc, je tam řada úskalí a nuancí, ale pokud si dotyční udělají čas na trpělivé a podrobné vysvětlení a jsou pak disciplinovaní a důslední, splnění svého přání se dočkají.
Ve většině případů lze termín pro pohlaví dítěte zvolit. Avšak mnohem důležitější je vůbec počít tam, kde se to předtím nedařilo, a porodit zdravé dítě. to považuji ve své práci za zcela prioritní. Raději počítám plodné dny a léčím tam, kde je s početím třeba i letitý problém.

Podělíte se s námi alespoň o jeden zajímavý případ z poslední doby?

Před rokem si manželé přišli pro termín na dceru. Většina termínů plodných dnů však vycházela na kluka, byla tam jen malá skulinka - pouze dva vhodné termíny za celý rok. A oni využili hned ten první - po Mikuláši. S takovými lidmi je radost pracovat. Oni jsou nesmírně disciplinovaní a pečliví (kvůli prvnímu dítěti dokonce s autem zastavili v lese... - astrologův termín byl neúprosný - aby nic nepropásli).

Vychováváte svého následovníka?

Ano. Je jím filozoficky vzdělaná intelektuálka a také léčitelka, která pět let pod mým vedením studovala astrologii. Jí jsem svěřil všechny „taje" a poznatky ze svých mnohaletých zkušeností. Navíc je zrozena ve znamení Štíra, které má k těmto věcem nejblíže, a sama vychovává tří malé děti. Bude určitě stejně úspěšná, ne-li úspěšnější než já. Má k tomu veškeré předpoklady Zajímavé je, že tato oblast, která tradičně patří do kompetence znamení Štíra, je také doménou jeho úspěšných zrozenců, kteří se jí věnují. Ve znamení Štíra byla zrozena např. paní L. Mojžíšová, známá svou pomocí neplodným ženám, zrozen ve Štíru je i doktor E. Jonáš.

avicenna-avicena

Vážený pane inženýre, posílám vám fotografii, na níž je nose krásná dcera Lucie, která mela být podle lékařů zdravotně postižená a na základe vašich výpočtů a doporučení se narodila zcela zdravá.
Vaše vděčná L M

Toto je znění jednoho z nepřeberného množství děkovných dopisů, které dostává od svých klientů úspěšný léčitel a astrolog Ing. Josef Kulovaný, přední odborník v oboru astrologie početí a přírodní léčby neplodnosti. Veřejnosti je znám též z nesčetných přednášek, seminářů, vystupování v médiích i jako lektor astromedicíny na České univerzitě Nové doby. Jeho přátelé ho nazývají apologetou (přesvědčivým obhájcem) astrologie.
O radu a pomoc se k němu obracejí lidé z celé republiky i ze zahraničí. Spolupracuje s ním řada lékařů, složité případy k němu posílají i špičkoví astrologové a léčitelé, kteří respektují jeho dlouholeté zkušenosti a znají jeho vynikající výsledky. „Osobně mám práci lékařů v hluboké úctě, protože sám dobře vím, s jakými problémy se musejí přečasto potýkat, a to nejen ryze odborně, ale i psychologicky." Je jakýmsi „kosmickým tátou" několika tisícovek dětí, kterým pomohl na svět důsledným uplatňováním přirozené podpory početí u tzv. neplodných manželských párů astrologickou metodou ve spojení s přírodní léčbou především na bázi ajurvédy a tradiční čínské medicíny. Podařilo se mu úspěšně vyřešit řadu i velmi komplikovaných případů.

Autor: Jaroslav Kňap