Komu [email]: Zpráva:
Váš email:
Komu [jméno]:
Vaše jméno:
  HTML email

Resuscitační maska MR-01 s výdechovým ventilem a filtrem ( Maska resuscitační )

maska

resuscitační maska - maska resuscitační - resuscitační masky - masky resuscitační - resuscitačních masek - masek resuscitačních - resuscitace - resuscitaci

Maloobchodní cena pro koncového zákazníka 55,- Kč včetně 10% DPH.

Lékárny mohou tento produkt objednávat prostřednictvím Lékárenského velkoobchodu PHOENIX, a.s., PDK: 8594031060116, APA kód: 1930727.

Maska resuscitační pro umělé dýchání je určena k základní kardiopulmonální resuscitaci v náhlých případech bezprostředně ohrožujících život. Jedná se o jednorázovou bariérovou pomůcku pro dýchání z plic do plic, která je určena především pro použití laiky. Tato maska je zcela ojedinělým výrobkem pro dané účely na trhu ČR, a to ve velmi příznivé cenové relaci.

Maska vytváří umělou bariéru mezi zachráncem a zraněným. Zpětný ventil nástavce masky brání zpětnému vyfukování vzduchu zraněného přímo do obličeje osoby, která první pomoc poskytuje. Použití masky zamezuje přímému kontaktu zachránce s obličejem zachraňovaného. Zároveň tato maska přispívá k překonání psychických zábran, které většina osob pociťuje při provádění umělého dýchání z úst do úst zejména při resuscitaci osob s devastujícím, krvavým poraněním obličeje.

Resuscitační maska je tvořena obličejovou maskou s výpustkem, fólií a odnímacím dýchacím tubusem. V jedné z části dýchacího tubusu je antibakteriální filtr, který výrazně snižuje riziko vzájemného přenosu infekce mezi zachraňovaným a zachráncem. Maska tak představuje významnou bariéru přenosu kapénkové infekce a infekčních agens přenosných krví vzájemně mezi zachraňovaným a zachráncem. Jednotlivé komponenty masky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Maska je vybavena jednoduchým návodem k jejímu bezpečnému použití. Sestavení masky je velmi snadné a v případě potřeby jej zvládne pro účely jejího rychlého použití každý laik.

Předností této resuscitační masky je její malý rozměr, takže ji lze mít neustále k dispozici při jakékoli každodení činnosti např. při řízení motorového vozidla, v kabelce či v jiném příručním zavazadle. Maska je vhodná i pro nácvik resuscitace.

Účinnost a bezpečnost resuscitační masky pro umělé dýchání MR – 01 byla klinicky testována. Maska je registrována jako zdravotnický prostředek Ministerstvem zdravotnictví pod registračním číslem č.j.-Reg. č.: 28252B/05. Na trh ČR tuto masku dodáváme již od r.2005. Současně tuto masku již několik let prodáváme i na německý trh prostřednictvím firmy HELPI, která je jedním z předních distributorů výrobků záchranářské techniky a urgentní medicíny.

Resuscitační maska je chráněna užitným vzorem č.CZ 19579 U1 u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR.

maska
maska

Resuscitační maska MR-01 s výdechovým ventilem a filtrem

Návod k použití:

resuscitacni maska

Upozornění: výrobek je určen pouze na jedno použití ! Zdravotnický prostředek - registrační číslo Č.j. - Reg. č. 28252B/05 Chráněno užitným vzorem č. CZ 19579 U1
EAN: 8594031060116

KARDIOPULMONÁLNÍ RESUSCITACE

  1. Zjistěte, jestli zraněný dýchá. Pokud nedýchá, uvolněte zraněnému dýchací cesty (kontrola, vyčištění dutiny ústní a následně záklon hlavy).
  2. Zahajte kardiopulmonální resuscitaci. Začněte s nepřímou srdeční masáží a následně proveďte umělé dýchání z úst do úst.
  3. Dospělí a děti nad 8 let: 30 stlačení hrudníku : 2 dechy
    Děti do 8 let: začněte 5 dechy a následně pokračujte jako u dospělých.
  4. Zraněného dejte do stabilizované polohy a průběžně kontrolujte stav vědomí, dechu a tepu.
resuscitacni maska
resuscitacni maska

resuscitacni maska
resuscitacni maska

maska
maska