Komu [email]: Zpráva:
Váš email:
Komu [jméno]:
Vaše jméno:
  HTML email

Proč nás bolí hlava?

Bolest hlavy

Je známo, že bolest je ochranný mechanizmus našeho organizmu, signalizující poškození tkáně a její nedostatečné prokrvení. Upozorňuje, že něco není v pořádku. Nutí nás být v klidu, šetřit se, dopřát si čas a energii k uzdravení. Bolest hlavy… Kdo ji popravdě ještě nezkusil? Její nejčastější příčinou je prochlazení, únava nebo nadměrné emoce. Co ale chronické bolesti hlavy, které se z větší nebo menší pravidelností opakují? A často nereagují dostatečně ani na bolest tišící léky! Kde je jejich příčina?

Tradiční čínská medicína (TČM) dělí bolesti hlavy nejen podle charakteru, ale také podle lokalizace a časového období, ve kterém vznikají

Bolest hlavy

Často hodně napoví také časové období ve kterém bolesti vznikají.

Bolest mezi 23 - 3 hodinou ranní ukazuje na nerovnováhu jater a žlučníku. V tuto dobu je aktivita těchto orgánů největší.
Ranní bolesti hlavy mezi 7 - 11 hod. signalizují nerovnováhu žaludku a sleziny slinivky. Odpolední bolesti mezi 15 - 19 hod. jsou časté pro nerovnováhu močového měchýře a ledvin.

Složení mozaiky s příznaků doprovázejících bolest hlavy a přesné určení její příčiny tvoří základ její další úspěšné léčby.

Zdroj: Doktorka.cz- MUDr.M.Majerčík

Přípravky proti bolesti hlavyastresu

Withania

withania
koupit!

Stress Care

StressCare
koupit!