Komu [email]: Zpráva:
Váš email:
Komu [jméno]:
Vaše jméno:
  HTML email

Anti Ethanol 07 (AE-07) - výrobek AVICENNA Company

STANDA HLOŽEK ROZDÁVAL GRATULANTŮM PILULKY PROTI KOCOVINĚ!

Hložek a Gross

Anti Ethanol Party, která se konala 16. září 2004 u příležitosti oslav padesátých narozenin zpěváka Standy Hložka v pražském hotelu Holiday Inn byla ve znamení významných hostů a pilulky proti kocovině. Řada českých celebrit z politických, sportovních i kulturních kruhů obdržela hned při svém příchodu krabičku s pilulkami preparátu Anti Ethanol 07, který se užívá k předcházení obtíží po konzumaci alkoholu. Akce se zúčastnil i premiér Stanislav Gross. „Ano, dostal jsem balíček s pilulkami.“ „Možná je někdy použiju“ řekl reportérce MF DNES premiér Gross.

Anti Ethanol Party moderoval Jan Rosák a během večera se na pódiu v hotelovém baru vystřídala řada umělců a zpěváků. Standa Hložek, který slavil své 50té narozeniny, Michal David, Heidy Janků, Karel Vágner, Vlastimil Harapes, Světlana Nálepková a mnoho dalších.

Hložek a Kotvald

V závěru večera bylo na hostech vidět, že se akce vydařila. K úspěchu přispěl i skvělý raut s nabídkou steaků, darů moře i švestkových knedlíků s tvarohem, mákem či ovocnou směsí, které ocenil i gurmán Petr Novotný, vynikající vína a určitě velkým dílem i pilulka AE-07.

Další odkazy k Anti Ethanol Party jsou na:

Další informace o Anti Ethanolu 07 najdete na stránce AE-07.

AVICENNA Company je výrobcem unikátního rostlinného přípravku Anti Ethanol 07, který vyrábí exkluzivně pro společnost PharmaTrade AG spol. s r.o.

Anti Ethanol 07 zakoupíte ve všech lékárnách, čerpacích stanicích, supermarketech, atd.