Komu [email]: Zpráva:
Váš email:
Komu [jméno]:
Vaše jméno:
  HTML email

Blesk - 9/1993

9. září 1992 - Bleskotevřít náhled

V časopisu Blesk vyšel 2. září 1993 článek s názvem "Uklidní a lehce projme", jeden z článků o produktech společnosti AVICENNA Company, spol. s r.o.

Uklidní a lehce projme

Často cítím tlak v okolí žaludku. Ráno jsem na rozpacích, co si mám dát k snídani, protože je mi po jídle hned nevolno. Při vyšetření na mně nic neshledali a polykat stále prášky na uklidnění mě už omrzelo. Nemáte pro mě nějakou radu?
Ilona, Šestajovice

Možná, že byste měla sáhnout do přírodní lékárny. Z ní je totiž střevní regulátor Fibron. Má vysoký obsah dietní vlákniny ze semen jitrocele. Jeho výhodou je mechanický účinek, není návykový a nemá žádný vedlejší účinek. Obsahuje celulózu a polysacharidy, které po navhlčení nabobtnají a vytvářejí tak gel chránící stěny žaludku.

Jeho dovozce, firma Avicenna, tvrdí, že Fibron chrání před nádorovými chorobami, pomáhá překyselenému zaludku, účinkuje jako lehounké projímadlo. Obdobně působí Gelax,který se odlišuje od Fibronu pouze vyšší projímavosti. A ještě jednu výhodu tyto doplňky mají, v žaludku vyvolávají pocit nasycení, takže s nimi i zeštíhlíte.