Komu [email]: Zpráva:
Váš email:
Komu [jméno]:
Vaše jméno:
  HTML email

Blesk - 2/1994

4. února 1994 - Bleskotevřít náhled

V časopisu Blesk vyšel 4. února 1994 článek s názvem "Vůně medu podpoří mužství", o jednom z výrobků společnosti AVICENNA Company, spol. s r.o.

Vůně medu podpoří mužství

Slyšel jsem o nějakém indickém krému, který výrazné podporuje erekci. Známý mě informoval, že prý jste o něm před časem psali. Je to tak? Milan, Říčany

Mále pravdu, jedná se o Himcolin, krém vyráběný z 13 himalájských rostlin. Bylinné složení mu dodává medovou barvu. Nejdůležitější je však jeho účinek. Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina.CSc, o něm řiká: „Přípravek jsme měli možnost vyzkoušet na několika desítkách pacientů. Není léčivem v pravém slova smyslu. Jde o krém vhodný k masážím povrchu pohlavních orgánů mužů i žen. Hodí se i k masturbačním praktikám. K podpoře sexuálních funkcí jej používají muži, nespokojení se svou výkonností, stejné jako ženy nedostateně vzrušivé.

Měl by být jemně denně několik minul vtírán do pokožky a sliznic genitálu. Himcolin má hygienický atest. Je to typický produkt z řady zelené kosmetiky, která je v poslední době módní a aktuální. Právě dnes se otevírá v pražském Paláci kultury 1. ročník mezinárodního veletrhu Harmonie s podtitulem „člověk, zdraví a příroda", na němž se setkáte pochopitelné i s Himcolinem.